Ładowanie…

Sukces zaczyna się teraz!

Trafiłeś w dobre miejsce. Trening personalny pozwoli Ci osiągnąć zamierzony cel.
Skontaktuj się

O mnie

Jako trener personalny pracuję od 2015 roku. W tym czasie poprowadziłem kilka tysięcy zajęć grupowych oraz treningów personalnych. Moi podopiecznymi są kobiety i mężczyźni na każdym stopniu zaawansowania.

“Prostota jest najwyższą formą wyrafinowania” – tą ideologią kieruje się w swojej pracy. Nie ulegam internetowym trendom, wybieram narzędzia, które mają potwierdzone działanie, są bezpieczne i efektywne. Zawsze jestem punktualny i dbam o przyjazną atmosferę w trakcie treningu.

Ukończyłem szkolenia z zakresu treningu siłowego, crossfit, kettlebell, dwuboju olimpijskiego, trójboju siłowego,  poprawy mobilności, prehabilitacji urazów. Jestem absolwentem studiów licencjackich na kierunku dietetyka sportowa.

Jako instruktor prowadzę kursy trenera personalnego. Organizuję warsztaty specjalistyczne z treningu siłowego wraz z innymi instruktorami z całej Polski. Więcej informacji pod hasłem Upgrade Platform na portalach społecznościowych.

W wolnym czasie czytam książki, podnoszę ciężkie rzeczy i unikam biegania. Spotkasz mnie w studio treningu personalnego One on One w Łodzi na ul. Lipowej 60/62, którego jestem współwłaścicielem. Zapraszam do współpracy.